Bornova Sıhhi Tesisatçı

BORNOVA SIHHİ TESİSATÇI

BORNOVA SU TESİSATÇISI

BANYO, LAVABO MONTAJI

banyo tadilatı izmir

Bornovada Su Tesisatı olarak, banyo tadilatı, lavabo tadilatı, rezervuar montajı,  hizmetleri vermekteyiz.

BİNA TESİSATI KURULUMU

Bornova Sıhhi Tesisat olarak, komple sıfırdan bina sıhhi tesisatı, doğalgaz sistemi kurulumu yapmaktayız.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Bornova Sıhhi Tesisat olarak, ev veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını ve boru arızalarını tespit ediyor ve tamir ediyoruz.

BORNOVA SIHHİ TESİSATÇI

HİZMET BÖLGELERİMİZ

KAZIMDİRİK SU TESİSATI

KAZIMDİRİK SIHHİ TESİSATÇI

Kazımdirikte sıhhi tesisat, Kazımdirik’te su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

ERZENE SU TESİSATI

ERZENE SIHHİ TESİSATÇI

Erzenede sıhhi tesisat, Erzene’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

İNÖNÜ SU TESİSATI

İNÖNÜ SIHHİ TESİSATÇI

İnönüde sıhhi tesisat, İnönü’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

ATATÜRK MAHALLESİ SU TESİSATI

ATATÜRK MAHALLESİ SIHHİ TESİSATÇI

Atatürk Mahallesinde sıhhi tesisat, Atatürk Mahallesi’nde su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

EVKA 3 SU TESİSATI

EVKA 3 SIHHİ TESİSATÇI

Evka 3 sıhhi tesisat, Evka 3’te su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

YEŞİLOVA SU TESİSATI

YEŞİLOVA SIHHİ TESİSATÇI

Yeşilovada sıhhi tesisat, Yeşilova’da su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

DOĞANLAR SU TESİSATI

DOĞANLAR SIHHİ TESİSATÇI

Doğanlarda sıhhi tesisat, Doğanlar’da su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

EVKA 4 SU TESİSATI

EVKA 4 SIHHİ TESİSATÇI

Evka 4te sıhhi tesisat, Evka 4’te su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

KIZILAY SU TESİSATI

KIZILAY SIHHİ TESİSATÇI

Kzılayda sıhhi tesisat, Kızılay’da su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma-Gider Açma

Temel ihtiyaçlardan olan tuvalet ihtiyacımızı karşılamak için sık sık kullandığımız tuvaletlerde kullanım esnasında dikkat etmemiz gereken bazı durumlar vardır. En basit örnek olarak ortak alanlarda kullanılan tuvaletlerde tuvalet kağıdını çöp kutusuna atılması rica edilir. Nihayetinde bakıldığında tuvaletin konumu ve bulunan yerin alt yapısına göre değişiklik göstermekle beraber gidere atılan tuvalet kağıtlarıyla dahi tıkanıklık söz konusu olabilmektedir. Tabii ki bu durum haricinde ise eğer yeni bir yapıda bulunuyorsanız inşaat esnasında giderde biriken molozlar sebebiyle tahmin edileceği üzere zamanla iç kısımda bir duvar etkisi oluşturabileceğinden tıkanıklık oluşabilir. Ek olarak ise günden güne oluşan, biriken kireçlenmeler de gideri iyice daraltabilir ve böylelikle de tuvaletin tıkanması mümkün olabilmektedir. Bahsedilenler dışında ise tuvaletinizde su taşması gibi farklı durumlar meydana geliyorsa bu durum sizden kaynaklı olmayabilir ve bina gideri ile kaynaklı bir problem dahi olabilir. Dolayısıyla benzer problemlerin yaşanması durumunda arızayı hafife almayarak en kısa sürede bizlere ulaşmanızı öneririz.

Bir diğer tıkanıklık ve gider sorununun yaşandığı yer ise mutfak lavabosudur. Mutfak kullanım esnasında ister istemez sürekli yemek yaparken yıkanan meyveler, sebzeler gibi malzemelerin zamanla az az dahi olsa gidere ulaşıp birikmesiyle tıkanıklar meydana gelebilmektedir. Hatta ek olarak ülke olarak çok fazla çay demlemekteyiz. Çayın demini lavabo giderine dökmek aslında yanlış bir hareket olarak değerlendirilebilir. Harici olarak lavaboya dökülen yağların gider borularından su gibi akmayacağı gibi yapışma ve o kısımda kalınlaşması gibi durumlar da mümkündür. Bu sebeple lavabonuzu kullanırken söz konusu ufak detaylara dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

Bireysel olarak kimyasal kullanarak giderlerinizdeki tıkanıklıkları açma çalışmaları yapmanız sizler için çok tehlikeli olabilir. Sağlığınızı tehlikeye atmadan ve tıkanıklık problemlerinizi hafife almadan bizlere ulaşabilir ve sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bizler de sizlere İzmir Bornova’da Tıkanıklık Açma, Gider Açma hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaşmanız durumunda alanında uzman ekibimiz aranılan gün ve saate göre değişiklik göstermekle beraber genellikle gün içinde yerinize ulaşır ve tıkanıklık tespit işlemlerine başlarlar.

Söz konusu tıkanıklık problemlerinde ise ev sahiplerinin endişesi tuvalet ya da lavabonun gider kısmının kırılıp kırılmayacağı konusudur. Ekibimizin yapacağı çalışmalarda sorunu tespit ederken aceleci davranmadan sahip olduğumuz özel cihazlar ile kameralı yöntemlerle öncelikli olarak kırmadan çözüme ulaşma amacıyla çalışma yapmaktadırlar.

Tahmin edersiniz ki sorunlu bölgelerin kırılarak işlem görmesi hem sizler için hem bizler için farklı bir süreç olması anlamına gelmektedir. Dolayısıyla bahsedildiği gibi öncelikli olarak her zaman kırma olmadan çözüme ulaşmak amaçlanmaktadır.

İzmir’in Bornova ilçesinde Tıkanıklık Açma, Gider Açma alanlarında yıllardır profesyonel olarak hizmet vermekteyiz ve bizleri tercih eden müşterilerimizin de günden güne memnuniyet duyduklarına şahitlik etmekteyiz. Günden güne daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı geliştirerek her zaman müşteri memnuniyetini ön plana taşımaktayız.

Sizin de giderlerinizde tıkanıklık varsa ve İzmir Bornova’da bulunuyorsanız direkt olarak bizimle iletişime geçmeniz sorunu çözmeniz için atacağınız ilk adım olacaktır.

Bornova Tıkanıklık Açma, Gider Açma hizmetimizi sizlere sunmaktan gurur duyarız.