Çiğli Sıhhi Tesisatçı

ÇİĞLİ SIHHİ TESİSATÇI

ÇİĞLİ SU TESİSATÇISI

BANYO, LAVABO MONTAJI

banyo tadilatı izmir

Çiğlide Su Tesisatı olarak, banyo tadilatı, lavabo tadilatı, rezervuar montajı,  hizmetleri vermekteyiz.

BİNA TESİSATI KURULUMU

Çiğli Sıhhi Tesisat olarak, komple sıfırdan bina sıhhi tesisatı, doğalgaz sistemi kurulumu yapmaktayız.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Çiğli Sıhhi Tesisat olarak, ev veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını ve boru arızalarını tespit ediyor ve tamir ediyoruz.

ÇİĞLİ SIHHİ TESİSATÇI

HİZMET BÖLGELERİMİZ

ATAŞEHİR SU TESİSATI

ATAŞEHİR SIHHİ TESİSATÇI

Ataşehirde sıhhi tesisat, Ataşehir’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

BALATÇIK SU TESİSATI

BALATÇIK SIHHİ TESİSATÇI

Balatçıkta sıhhi tesisat, Balatçık’ta su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

EGEKENT SU TESİSATI

EGEKENT SIHHİ TESİSATÇI

Egekentte sıhhi tesisat, Egekent’te su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

EVKA-2 SU TESİSATI

EVKA-2 SIHHİ TESİSATÇI

Evka 2’de  sıhhi tesisat, Evka 2’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

GÜZELTEPE SU TESİSATI

GÜZELTEPE SIHHİ TESİSATÇI

Güzeltepede sıhhi tesisat, Güzeltepe’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

HARMANDALI SU TESİSATI

HARMANDALI SIHHİ TESİSATÇI

Harmandalıda sıhhi tesisat, Harmandalı’da su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

EVKA-5 SU TESİSATI

EVKA-5 SIHHİ TESİSATÇI

Evka 5 sıhhi tesisat, Evka 5’te su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

YENİ MAHALLE SU TESİSATI

YENİ MAHALLE SIHHİ TESİSATÇI

Yeni Mahallede sıhhi tesisat, Yeni Mahalle’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

KÜÇÜK ÇİĞLİ SU TESİSATI

KÜÇÜK ÇİĞLİ SIHHİ TESİSATÇI

Küçük Çiğli sıhhi tesisat, Küçük Çiğli’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

İzmir’in ilçesi olan Çiğli’de vermekte olduğumuz Sıhhi Tesisat hizmetimiz ile su kaynaklarından yaşam alanlarına uygun ve en temiz şekilde su ulaştırılır ve ayrıştırılan kirli suların ise uzaklaştırılması sağlanır.

İhtiyacınız olan tesisat sisteminde öncelikli olarak dairenizin ya da işyerinizin, kısacası iç mekanınızın genel olarak değerlendirilmesi yapılır. Değerlendirme ardından oluşturulan proje ile su boruları, iç tesisat sistemi oluşturulur. Bu noktada ise tercih edilecek olan boruların kalitesine ek olarak monte işlemlerinde fazla kıvrım olmaması gibi ufak detaylar da oldukça önem arz etmektedir.

İzmir’in Çiğli bölgesinde sunduğumuz tesisat hizmetimizde sizleri birebir olarak da benzer şekilde bilgilendirebilir ve tercih edilecek borular ve boru döşeme alternatifleri ile yol gösterebiliriz. Böylelikle tesisatınızın daha kaliteli ve ömürlük olmasına özen göstermekteyiz.

Tüm söz konusu iç tesisat sistemine ek olarak su kaynağı da özel olarak değerlendirilmektedir.

Su kaynağından çıkan su nasıl olmalı?

Su kaynağından ulaşacak olan suyun öncelikli olarak berrak olması ve bulanık olmaması gerekmektedir ve buna ek olarak yoğun bir tazyik ile çıkış olmaması gerekir. Bu durumların gerçekleşmiş olması suyunuzun kalitesini arttıracaktır. Tazyik konusunda ve anlık suyun aç-kapa durumlarında borularda oluşabilecek hava sıkışması gibi durumları engellemek adına su sayacından yukarı doğru bir eğim verilmesi gerekmektedir.

Bahsi geçen tesisat sisteminde genel olarak iç mekan tesisatı değerlendirilmiştir. Öte yandan “Besleme Tesisatı” olarak adlandırılan su kaynağından çıkan suyun yerinize ulaştırılması için oluşturulacak olan tesisat da oldukça önemlidir.

Asıl önemli olan kış mevsiminde su kaynağından çıkan suyun donmadan tarafımıza ulaşabilmesidir. Bilindiği, tahmin edileceği üzere besleme tesisatı yeraltında oluşturulmaktadır. Dolayısıyla donma gibi durumların önüne geçebilmek için tercih edilecek olan boruların da plastik olması ve gerekli iç yalıtım işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

Besleme tesisatı sağlandıktan sonraki durumda ise tamamlanan iç tesisatta uygun görülen kısımlara musluklar takılır ve musluk montaj işlemlerinden sonra ise tüm tesisat ile su sayacı bağlantısı sağlanır. Böylelikle sıhhi tesisat işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Çiğli bölgesinde Sıhhi Tesisat hizmetimiz tamamen sizlere bahsettiğimiz gibi özenli ve detaylı olarak verilmektedir.

Tahmin edileceği üzere Sıhhi Tesisat hizmeti ömürlük ve oldukça özenle yapılması gereken bir iştir. Dolayısıyla sizlerin tercih edeceğiniz tesisat hizmeti bu konuda memnuniyetinizi belirleyecektir. Söz konusu önem ve ilgi gösterilmemesi durumunda olası ufak problemlerin çok büyümesine ya da maddi açıdan fazla masrafların oluşmasına yol açabilir.

Hatta arıza durumlarının yanı sıra tesisat işleminde dahi gösterilen özen, temiz çalışma gibi durumlar daha az maliyet ve daha kısa sürede aktiflik durumu ortaya çıkaracaktır. Bahsettiğimiz gibi tüm iş süreçleri esnasında sizlere de detaylı bilgi aktarabilir ve tercih edilmesi gereken sistemler hakkında detaylı bilgileri tarafınıza ulaştırabiliriz. Böylelikle sizlerin de gerçekleştireceğiniz malzeme alışverişleriniz için de bu durum oldukça faydalı ve önerilerimiz aracılığı ile daha ekonomik olacaktır.

Eminiz ki sizler de benzer durumlardan sorun yaşamak istemezsiniz. Sorunsuz hizmetin adresi, İzmir Çiğli Sıhhi Tesisat olarak sizlere hizmet vermekten ve işlerimizi layığıyla yerine getirmekten keyif duyarız. Sizler de bizi tercih ederek eminiz ki memnun kalacak ve sorunsuz bir tesisat hizmetine sahip olacaksınız.

İzmir’in Çiğli ilçesinde Sıhhi Tesisat olarak kendimizi ön plana çıkarıyor ve gün geçtikçe daha da kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Kaliteden ödün vermeden sizlere her zaman hizmetlerimizi sunmaya hazırız.