Karşıyaka Sıhhi Tesisatçı

KARŞIYAKA SIHHİ TESİSATÇI

KARŞIYAKA SU TESİSATÇISI

BANYO, LAVABO MONTAJI

banyo tadilatı izmir

Karşıyakada Su Tesisatı olarak, banyo tadilatı, lavabo tadilatı, rezervuar montajı,  hizmetleri vermekteyiz.

BİNA TESİSATI KURULUMU

Karşıyaka Sıhhi Tesisat olarak, komple sıfırdan bina sıhhi tesisatı, doğalgaz sistemi kurulumu yapmaktayız.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Karşıyaka Sıhhi Tesisat olarak, ev veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını ve boru arızalarını tespit ediyor ve tamir ediyoruz.

KLOZET MONTAJI

Karşıyaka Su Tesisatı olarak, klozet montajı, sifon, iç sifon, rezervuar montajı ve tamir hizmetleri vermekteyiz.

KARŞIYAKA SIHHİ TESİSATÇI

HİZMET BÖLGELERİMİZ

BOSTANLI SU TESİSATI

BOSTANLI SIHHİ TESİSATÇI

Bostanlıda sıhhi tesisat, Bostanlı’da su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

ATAKENT SU TESİSATI

ATAKENT SIHHİ TESİSATÇI

Atakentte sıhhi tesisat, Atakent’te su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

MAVİŞEHİR SU TESİSATI

MAVİŞEHİR SIHHİ TESİSATÇI

Mavişehirde sıhhi tesisat, Mavişehir’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

DEDEBAŞI SU TESİSATI

DEDEBAŞI SIHHİ TESİSATÇI

Dedebaşında sıhhi tesisat, Dedebaşı’nda su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

ŞEMİKLER SU TESİSATI

ŞEMİKLER SIHHİ TESİSATÇI

Şemiklerde sıhhi tesisat, Şemikler’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

AKSOY SU TESİSATI

AKSOY SIHHİ TESİSATÇI

Aksoyda sıhhi tesisat, Aksoy’da su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

ALAYBEY SU TESİSATI

ALAYBEY SIHHİ TESİSATÇI

Alaybey sıhhi tesisat, Alaybey’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

ÖRNEKKÖY SU TESİSATI

ÖRNEKKÖY SIHHİ TESİSATÇI

Örnekköy sıhhi tesisat, Örnekköy’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

GİRNE SU TESİSATI

GİRNE SIHHİ TESİSATÇI

Girne sıhhi tesisat, Girne’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

BAHÇELİEVLER SU TESİSATI

BAHÇELİEVLER SIHHİ TESİSATÇI

Bahçelievlerde sıhhi tesisat, Bahçelievler’de su tesisatı, kombi montajı, banyo tadilatı, su kaçağı tespiti, petek temizleme hizmetleri vermekteyiz.

İzmir Karşıyaka’da Klozet Montajı ve Tamiri konusunda özenle hizmet vermekteyiz.

Ülkemizde alafranga, halk dilinde daha çok kullanılan klozet tuvalet kullanımı alaturkaya göre çok tercih edilmese de kimi zaman zorunlu olarak kimi zaman da rahatlık olarak tercih edilmektedir.

Klozet montajı yapılmadan önce yapılması gereken bazı işlemler vardır. İlk olarak su tesisatının kesilmesi gerekmektedir. Var ise eski klozetin bağlantı noktaları, hortumları dikkatli bir şekilde sökülür, yeni bağlantı, pis gider su borusu yerleştirilerek yeni klozet yerine oturtulur. Tercih edilen klozet vidalı ise vida noktaları işaretlenir ve klozet sonradan kaldırılarak işaretli yerler montaj yapmak için delinir. Ek olarak sabitlendikten sonra ise çevresi tamamen silikon ile doldurularak sallanma gibi durumlar engellenir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta klozetin gider borusunda su sızması olmaması için contanın gerekliliğidir.

Klozet dışında satın alınması gereken taharet musluğu ve sifon için flex hortumların bağlantıları gerçekleştirilir. Gerçekleştirilen bağlantılarda su sızmamasına özen gösterilir ve olası sızma durumlarında teflon bant ile açık kısımlar sarılarak sızmanın önüne geçilir.Söz konusu tüm montaj işlemine ek olarak klozet tercihinde tuvaletin giderinin konumu oldukça önemlidir. Duvara monte edilen ve yere sabitlenen klozet türleri olduğu için gider konumu es geçilmemelidir. Standart olarak ortalama duvardan 30 santim önde olacak şekilde montaj yapılmalı ve ek olarak klozetin ön kısmında ise en az 75 santimlik bir alan bırakılmalıdır.

Karşıyaka’da Klozet Montajı ihtiyacınız olması durumunda belirttiğimiz işlemleri bahsedilenden çok daha özenli ve titiz bir şekilde montajı yapmaktayız ve bu süreçte gerekli noktalarda sizleri bilgilendirerek bilinçli bir kullanıcı olmanız konusunda destek vermekteyiz.

Montaja ek olarak İzmir’in ilçesi olan Karşıyaka’da Klozet Tamiri hizmeti de vermekteyiz. Söz konusu tamir ihtiyacı rezervuar, musluk ve su sızdırma gibi arızalar olabilir.

Rezervuarda oluşan arızalar genellikle şamandıra kaynaklı olmaktadır. Diğer arızalarda ise gerekli kontroller sağlanarak tüm çalışmalar gerçekleştirilir ve sorun onarılır. Karşıyaka Klozet Montajı ve Tamiri hizmetiyle sizlere kusursuz hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Klozet Montajı ve Tamir hizmetinden sonra ilk defa klozet kullanacaklar için basit olan fakat pek düşünülmeyen bazı hijyen durumları için bilgilendirmeler de yapılmaktadır. Örneğin klozet kullanımı alaturka tuvalete nazaran temas içeren bir tarzdır. Dolayısıyla bakteri ve mikroplardan korunmak adına kullanım sonrası el temizliği hafife alınmamalı ve ek olarak tuvalet temizliği de alaturkaya göre daha sık yapılmalıdır.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise sifon kullanımıdır denilebilir. Genellikle klozet kapağı açıkken doğrudan sifon çekilir fakat bu yanlış bir durum olarak nitelendirilebilir. Çünkü sifon çekildiğinde klozet içine gelen tazyikli su dışarıya da sıçramaktadır. Böylelikle iç kısımda bulunan bakteriler dışarıya da yayılacaktır. Böylelikle klozet kapağı açık kalsa dahi özellikle kişisel eşyaların klozetten uzak tutulması gerekmektedir.

İzmir Karşıyaka’da sizlere sunacağımız Klozet Montajı ve Tamiri hizmetimizle bahsettiğimiz gibi temel ihtiyaç duyulan her bilgiyi sizlere aktararak ve çalışma esnasında özenli çalışma sergileyerek sizlerin memnuniyetini kazanacağımızdan eminiz. Karşıyaka’da ikamet ediyor ve klozet arızanız ya da klozet tercihiniz var ise doğrudan bizlere ulaşabilir ve kusursuz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere kusursuz hizmet verebilmek adına günden güne çalışmalarımızda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Karşıyaka Klozet Montajı ve Tamiri hizmetimizi tercih ederek kaliteli iletişim ile sorunsuz hizmet satın alabilirsiniz.