Sıhhi Tesisat

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Neden Tıkanır? Nasıl Açılır ?

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Neden Tıkanır? Nasıl Açılır ? konumuzda en sık rastlanan sorunlardan birisine değiniyoruz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tıkanmış Bir Lavabo Gideri Nasıl Açılır ?

Tıkanmış bir banyo lavabosunun tıkanıklığını açmanın en iyi yöntemi, onu neyin tıkadığına bağlıdır.  Giderinizin neden tıkandığını anlamak, tıkanıklığı nasıl açacağınızı anlamanın en iyi yoludur.

Lavabo Neden Tıkanır?

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Saç Yığınları

Saç lavabonuza girdiğinde, bir araya toplanır ve duvarlara veya kanalın bileşenlerine yapışır. Cımbız veya fermuarlı alet kullanmak kılları iyi bir şekilde alır. Hiçbiri işe yaramazsa, tüm boruları  sökmeyi deneyin.

Sabun Köpüğü

Borularınızda zamanla sabun köpüğü birikebilir. Kanalizasyona bir tencere kaynar su dökmek veya karbonat ve sirke kullanmak veya kullanmak genellikle işe yarar. Olmazsa ılık suya dalın.

Hasarlı Borular

Pas, korozyon ve diğer yaygın boru hasarları, zamanla yavaş bir tahliye veya tıkanmaya neden olabilir. Paslanmış boruları mümkün olan en kısa sürede değiştirmelisiniz, ancak bu arada daldırmak veya kıvırmak geçici olarak yardımcı olabilir.

Tüm bunlar sizin kendi başınıza lavabo tıkanıklığını açmak için yapabileceğiniz basit yöntemlerdir. Ancak tesisat, tamir işlerinde uzmanından yardım almak her zaman kesin çözüme ulaştırır sizi.

İzmir’de Sıhhi Tesisatçı olarak,  acil lavabo tıkanıklığı açma, gider açma işlemleri için size hizmet verebiliriz. Hizmet bölgelerimizden İzmir’de hangi ilçelere hizmet verdiğimizi görebilir veya daha hızlı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.